Категории Статей
Последние Статьи
Что вообще произошло? Ведь зиму Украина прошла без труда с газом. И ту ...»
Показання лічильника станом на 1 число газова компанія прийматиме до ...»
Приклад розрахунку щомісячної плати за послуги розподілу та транспор ...»
  • Сортировать по:
14 марта 2018
Что вообще произошло? Ведь зиму Украина прошла без труда с газом. И тут вдруг его не хватает. У проблемы три причины. Одна из них объективная, две другие - искусственные, специально созданные Россией. Объективная причина - это аномальные, как на начало весны, холода, которые продолжаются уже более 10 дней. В таких случаях существенно возрастает потребление газа. Сейчас оно увеличилось примерно на 30% - до 200 000 000 кубометров в сутки. И что? Ведь в январе или феврале возможны морозы сильны..
25 октября 2017
Показання лічильника станом на 1 число газова компанія прийматиме до 5 числа. Не отримавши фактичні показання вчасно обсяг спожитого газу Оператор ГРМ визначить розрахунковим методом Коли передавати показання лічильникаФОТО: 104.ua Споживачі повинні щомісяця платити за послуги з газопостачання. Для цього кожен місяць (за період з 1 числа минулого місяця до 1 числа поточного місяця) розраховується обсяг спожитого природного газу та визначається розмір плати за нього. Для то..
25 октября 2017
Приклад розрахунку щомісячної плати за послуги розподілу та транспортування газу (обслуговування газових мереж і доставки газу) та встановлення регулятором тарифи для побутових споживачів природного газу Оновлено 31.05.2017   Регулятор скасував своє рішення щодо уведення плати за послуги з транспортування та розподілу газу як плати за приєднану потужність. Ці послуги оплачуються за встановленими раніше тарифами за 1 куб. м газу.   З 1 квітня 2017 р. змінено..
25 октября 2017
Ціна газу для комерційних споживачів формується на ринку, виходячи з попиту-пропозиції. Але для побутових споживачів і релігійних організацій її регулює держава. Державне регулювання роздрібної ціни газу для населення, підприємств ТКЕ і релігійних організацій включає в себе два елементи. Перший, це ціна газу як товару, що складається з вартості газу і вартості послуг з його постачання (включає витрати на ведення договорів, підготовку та оформлення рахунків за газ, облік, претензійна робота,..
25 октября 2017
ЦІНИ НА ГАЗ ДЛЯ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ В УКРАЇНІ ТА ЄС У ЧЕРВНІ 2017 РОКУ Порівнювали роздрібні ціни та їхні складові в європейських столицях. Ціна природного газу для мешканців Києва майже втричі менша за середню у столицях країн ЄС Середня ціна природного газу для мешкенців європейських столиць, за даними моніторингу HEPI (Household Energy Price Index for Europe) за червень 2017 р., становить 6.29 євроцента за кВт•год (зростання на 2% за півроку). За співвідношенням 1 куб.м = 10.607 кВт•..